AlFi, z.s. v roce 2022

DOMŮ

Rok 2022 je pro nás velkou výzvou.


Podařilo se nám rozšířit služby nabízené rodinám s dětmi s poruchou autistického spektra.


Od 1.1.2022 jsme nejen poskytovatelem sociální služby RANÁ PÉČE , ale také poskytujeme slubu ODLEHČOVACÍ.Obě služby se zaměřují na podporu rodin s dětmi s PAS nebo podezřením na PAS. Služba Raná péče pro rodiny s dětmi s PAS pak cílí na rodiny s dětmi do 7 let věku, AlFi-odlehčovací služba na rodiny s dětmi do 15 let. (více informací o obou službách najdete v sekcích s názvem služeb)


Myšlenka, s níž jsme zakládali organizaci v roce 2014, tedy podat pomocnou ruku rodinám s dětmi s autismem, se daří naplňovat a jsme za to velice rádi.


Naše zkušenosti a zázemí chceme nabídnout nejen našim klientským rodinám, ale také studentům středních a vysokých škol i zaměstnancům pedagogických zařízení, kteří se zajímají o práci s dětmi s PAS a jejich rodinami. Rádi předáme naše vědomosti a zkušenosti všem, ketří s dětmi s PAS pracují nebo plánují pracovat.


Výhonou nabídkou pro studenty je nejen možnost stáží na našem pracovišti, ale také zaměstnání formou dohody o provedení práce v odlehčovací službě. Jedině v praxi člověk může zjsitit, co vše daná práce obnáší a praxe je zásadním doplněním teoretických znalostí.


 


V případě zájmu o spolupráci se na nás neváhejte obrátit (vedoucidc@alfi-ostrava.cz). Bude-li to v našich silách, rádi pomůžeme tam, kde je možné pomoci dětem s autismem a jejich rodinám.


Do roku 2022 přejeme všem pevné zdraví a veselou mysl:-)


 

Neváhejte nás kontaktovat
+420 603 337 641
info@alfi-ostrava.czMoravskoslezský krajOSTRAVA !!!GIVTADRAAVAST